DangerZone

Z CubeSurv.pl - Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

WPIS W BUDOWIE

Wstęp[edytuj]

DangerZone to następca strefy radiacji, która była na naszym serwerze od pierwszej do drugiej edycji. Strefa ta nie wymaga użycia płynu lugola. Można też w niej normalnie budować, o ile nie boimy się zginąć. Do strefy zalecane jest udawanie się w kilka osób, zdecydowanie nie jest to strefa do odwiedzania w pojedynkę. W DangerZone w założeniu chodzi o współpracę pomiędzy graczami. Na tym terenie grasują różnego rodzaju moby.

Spis mobów w DangerZone[edytuj]

 • Boogeyman
 • Odin
 • Zeus
 • Venom
 • FireMan
 • Polarny Władca
 • Śnieżny strażnik
 • Kraken
 • SeaDragon
 • Szaman
 • Borda
 • Hades

Boogeyman (Darkendermen)[edytuj]

Nieco inny Enderman posiadający 80 HP oraz zadaje 1 DMG. Typowy straszak, nie jest zbyt groźny. Potrafi stać się niewidzialny. Ma 5% szans na drop Oka Saurona (Czym to jest można się domyślić). Respi się w całym DangerZone.

Odin[edytuj]

Z początku wydaje się zwykłym starszym panem, który ledwo co chodzi, ale nic bardziej mylnego. To Bóg Wojny i Wojowników! Jest mega groźny. Zadaje 7 DMG mając przy tym 150 HP. Ma 10% szans na drop Napoju Bogów, jest to mikstura uzdrawiająca z dodatkowym efektem siły. Sam efekt siły trwa aż 50 sekund! Zdecydowanie najgłośniejszy mob w DangerZone.

Zeus[edytuj]

Najwyższy z Bogów. Bardzo mocny mob, posiada aż 250 HP oraz zadaje 7 DMG. Potrafi unieść się nad ziemią oraz lata. Ma 2% szans na Trójząb.

Venom (Ornan)[edytuj]

Ostatni żyjący przodek Rodu Ornano. Nieco bardziej żywotna wersja Zombifikowanego Piglina (Czy jak kto woli Pigmana). Posiada 225 HP oraz zadaje 14 DMG. Ma 5% szans na drop Pradawnej Księgi (Jest to Książka z Mendingiem).

FireMan (Enderal)[edytuj]

Piroman, lubi wysadzać TNT. Można powiedzieć że to taki Rico z Pingwinów z Madagaskaru. Ten stwór lubi destrukcję! Posiada 225 HP oraz zadaje 4.5 DMG

Polarny Władca[edytuj]

Miś polarny zaklęty w człowieka. Zadaje 6 DMG oraz posiada 270 HP. Ma 5% szans na drop Mroźnej Księgi (Frost Walker). Występuje na zimnych biomach w DangerZone.

Śnieżny strażnik[edytuj]

Niezbyt groźny. Ma jedynie 25 HP oraz zadaje 4 DMG. Dropi tylko śnieżki :P

Kraken[edytuj]

Potwór występujący na wodach znajdujących się w DangerZone. Ma 250 HP oraz zadaje 5 DMG. Póki co nie ma żadnego dropu.

SeaDragon[edytuj]

Również występuje na wodach w DangerZone. Ma 25 HP oraz zadaje 3 DMG. Póki co nie ma żadnego dropu.

Szaman[edytuj]

Typowy menel, występuje na Plażach w DangerZone. Ma 25 HP oraz zadaje 3 DMG. Ma 5% szans na denaturat (Specjalna mikstura, można to porównać do Kociołka SPAMA xD, ostro daje w czajnik) oraz 5% szans na "Przekąskę" (No cóż, według pirata zgniłe mięso jest najlepsze na przekąskę)

Borda[edytuj]

Strażnik Dungeonów w StrongHold oraz mob występujący w DangerZone. Jest mega groźny, nie chcesz go spotkać na swej drodze! Ma 300 HP oraz zadaje 7 DMG. Ma 10% szans na drop Totemu nieśmiertelności.

Hades[edytuj]

Strażnik Zwykłych Dungeonów występujących w DangerZone. Jeździ na koniu oraz ma pomocników. Podszywa się pod Xantera imitując jego wygląd. Posiada 270 HP oraz zadaje 7 DMG. Ma 5% szans na drop przepustki do endu.

UWAGA, wpis jest jeszcze niedokończony i będzie wkrótce zawierał zdjęcia oraz dokładniejszy opis mobów w DangerZone!