Regulamin sklepu i usług płatnych

Z CubeSurv.pl - Wiki
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Regulamin Sklepu

1.Niniejszy regulamin ma zastosowanie do https://sklep.cubesurv.pl .
2.Płatności Przelew i Blik obsługuje firma MicroSMS.pl
3.Pieniądze z zakupu usługi VIP trafiają w 100% na opłaty serwera i jego rozwój.
4.Pieniądze z zakupu usługi Unban trafiają w 100% na wybrany przez kupującego usługę cel charytatywny bądź fundację charytatywną.
5.W przypadku zakupienia unbana celem ograniczenia liczby oszustw do zera pieniądze najpierw przechodzą na konto właściciela, a z konta właściciela są wysyłane na cel charytatywny bądź fundację wybraną przez kupujacego. Serwer nie otrzymuje z tego ani grosza, a wszelkie dowody wpłaty otrzyma sama społeczność serwera w kanale #unbany na Discord i kupujący tę usługę.
6.Możliwe formy płatności za usługi to Przelew i Blik
7.Istnieje możliwość zapłacenia za usługę poprzez Doładowanie Orange i PaySafeCard poprzez kontakt z właścicielem serwera - XANT3R! 8.W przypadku formy płatności "Doładowanie Orange" polega to na tym, że musisz wysłać do właściciela kod doładowujący konto Orange na kwotę podaną w witrynie https://sklep.cubesurv.pl, a właściciel serwera za podany przez Ciebie kod doładuje sobie swoje konto na kartę w sieci orange, a następnie ze swojego prywatnego konta bankowego wpłaci twoją pełną kwotę z doładowania na serwer CubeSurv.pl
9.W przypadku prawidłowego wykonania usługi tj. przyznania Vipa bądź Unbana nie przysługuje zwrot pieniężny w przypadku złamania regulaminu serwera minecraft
10.Usługa VIP jest przyznawana na wybrany przez kupującego okres czasu, nawet jeśli w tym czasie będzie nieaktywny.
11.Jeśli ranga VIP została zakupiona na zawsze, to jest ona aktywna tak długo jak istnieje serwer, czyli na każdą edycję serwera. W przypadku ewentualnego zamknięcia serwera nie przysługuje zwrot pieniędzy. 12.Usługa Unbana z powodu całej procedury związanej ze wsparciem celu charytatywnego bądź fundacji charytatywnej zawsze w sklepie będzie realizowana ręcznie poprzez kontakt z Właścicielem serwera.
13.Obowiązują także regulaminy samych usług dostępne poniżej. Regulamin sklepu dotyczy głównie kwestii zakupu usług.
14.Maksymalny termin realizacji usługi w sposób ręczny to 24 godziny, a w przypadku urlopu właściciela serwera sprzedaż usługi poprzez Doładowanie Orange i PaySafeCard będzie zawsze zawieszona.
15.W przypadku niedostępności serwera większej niż 24 godziny zawsze przyznawane są rekompensaty w postaci ekwipunku bądź wydłużenia terminu usługi o 24 godziny bądź więcej.
16.Regulamin sklepu może być modyfikowany.

Regulamin usługi VIP

1.Zakaz sprzedaży główek pozyskanych przez rangę VIP. Główki można jednak dawać zwykłym graczom za darmo!
2.Zakaz utrudniania gry innym graczom poprzez funkcję /disquise .
3.VIP nie chroni przed banem i tak go dostaniesz łącznie z banem typu perm.
Jeśli otrzymasz perma lub innego rodzaju ban, to żadnego zwrotu pieniężnego nie dostaniesz.
4.Z raz zakupionej rangi nie można zrezygnować.
5.W przypadku jakiejkolwiek usterki technicznej serwera VIP otrzymuje dodatkowy dzień/dni aktywności rangi VIP.
6.Zakaz stosowania czerwonego koloru nicku oraz podszywania się pod ekipę serwera za pomocą skina/główki.
7.VIP`a obowiązuje także regulamin graczy.
8.Mamy prawo do skasowania główek i obrazów, które postawiłeś na swoim terenie jeśli wpływają na FPS (Płynność rozgrywki) drugiego gracza.
9.Zakaz robienia map z obrazami dla pełnoletnich! Jeśli ktokolwiek zgłosi taki obraz lub znajdziemy go, to zostanie usunięty! 10.Pieniądze z zakupu usługi VIP trafiają w 100% na opłaty serwera i jego rozwój.

Regulamin usługi Unban

1.Każdy może poprzez kontakt z właścicielem nabyć usługę płatnego Unbana.
2.Dochód ze sprzedaży Unbana przekazywany jest na wybrany przez kupującego cel bądź fundację charytatywną.
3.Usługa Unbana z powodu całej procedury związanej ze wsparciem celu charytatywnego bądź fundacji charytatywnej zawsze w sklepie będzie realizowana ręcznie poprzez kontakt z Właścicielem serwera i to się nie zmieni także w momencie wdrążenia automatycznego zakupu usług na nowo.
4.Istnieją jednak wyjątki od takiego zakupu i osoby, które popełniły jeden z poniższych błędów nie mogą wrócić na serwer w ten sposób:

  • Tworzenie multikont
  • Stosowanie Cheatów wszelkiego rodzaju
  • Reklama innego serwera
  • Drugi perm - Czyli jeśli dostałeś drugi raz perma po zakupie usługi, to nie możesz drugi raz wrócić w ten sposób!

5.Musisz liczyć się z tym, że w dalszym ciągu możesz otrzymać drugiego perma, a usługa Unbana odbanowuje Ciebie tylko raz.